Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Rüya Dede ile Hikayeler

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu
    • Kukla Tiyatrosu

    Rüya Dede ile Hikayeler

    Süre : 40 dk

    Yaş Sınırı : 3+

    Rüya Dede ile başka mahallelerde hikaye anlatmaktan gelmektedirler. Çocuklar Rüya Dedenin misafirleridirler ve ondan bir hikaye dinlemek için gelmişlerdir. Fakat kendisi yorgunluktan uyuyakalmıştır. Hikayenin başlaması için haliyle Rüya Dedeyi uyandırmak gerekmektedir. Her yol yine oyunlarla denenir fakat bir türlü uyanmaz. Onu tek uyandıran şey şarkıdır.

     

    Proje : İlker Kılıçer

    Oyuncular : Kukla Rüya Dede – İlker Kılıçer

    Müzik : Serdar Türkmen

    Dramaturg : Doç. Dr. Fatma Keçeli

    Pedagojik Danışman : Duygu Öz

    Kukla Tasarım : Özlem Altınbilek

    Dekor Tasarım : Ağaçkakan Kukla Atölyesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü