Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sabun Perisi Ve Mikroplar

    Dicle kent Bulvarı Velat Yapı 10, 21070 Kayapınar/Diyarbakır 12 Şubat 2023 Pazar
    60 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Sabun Perisi Ve Mikroplar

    Sabun Perisi Ve Mikroplar adlı interaktif çocuk oyunu Emir adında bir çocuğun kişisel temizliğine dikkat etmemesi sonucu, hastanlanma sürecini ele alıyor. Gezegenlerinden dünyaya inen mikroplar uzun süredir hiçbir çocuğu hasta edemeyip aç kaldıktan sonra Emir’i takip altına alırlar. Mikropların korktuğu ve uzaklaştığı tek kişi ise çocukların can dostu olan Sabun Perisidir. Ona yakalanmamalılar çünkü Sabun Perisi onları yakaladığı gibi gezegenlerine geri gönderecektir

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Diyarbakır - Amed Şehir Tiyatrosu Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sabun Perisi Ve Mikroplar Biletleri ve Fiyatları

    DiyarbakırSabun Perisi Ve Mikroplar Diyarbakır Biletleri

    AdresAmed Şehir Tiyatrosu Sahnesi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü