Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sadece Kadın Asla Yalnız Yürümeyeceksin

    60 dakika
    • Tiyatro

    Sadece Kadın Asla Yalnız Yürümeyeceksin

    Farklı şehirler de, farklı kültüre sahip 3 farklı  kadın. Ama hepsinin  ortak tek noktası vardı. Şiddet...  Özgürlükleri ve yeniden mutlu olabilmek için savaşa başladılar.  Yaşadıkları şiddete dur diyebilmek için Peki bu yolda onları neler bekliyordu? Zafer mi yoksa Sessiz bir ölüm çığlığı mı?

    Oyuncular : Banu İnal Güngör, Burçak Bilgili, Mihriban Başara, Turgut Güneş

    Teknik Ekip
    Pınar Koyuncu

    Sahne Amiri
    Burçak Bilgili 

    Afiş Tasarımı
    Ecem Kılıçaslan

    Işık Tasarım
    Pınar Koyuncu

    Kostüm
    Pınar Koyuncu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü