Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    ŞakaŞuka Doğaçlama - Derbi

    • Tiyatro

    ŞakaŞuka Doğaçlama - Derbi

    Farklı mesleklerden 9 kişinin biraraya gelmesiyle kurulan Şakaşuka Doğaçlama, tiyatro sporu formundaki “Derbi” oyunu ile sahnede. Sarı ve Turuncu olarak iki takıma ayrılan 8 oyuncu ve bir moderatör. Seyircilerden konu alınıyor, düdük çalıyor ve “Derbi” başlıyor. Takımları, konuları ve kazananı seyirciler belirliyor. Hatta bir anda oyuncu olup kendilerini sahnede bile bulabiliyorlar. Herşey o anda belli oluyor. Çünkü sahnede ne olup biteceğini ne ekip biliyor, ne de seyirciler... Birlikte şaşırıyor, kızıyor, korkuyor, üzülüyor, seviniyorlar. Her seferinde mutlaka eğleniyor ve gülüyorlar.

    Kahkahası eksik olmayan iki perdelik “Derbi” oyununda siz de karar verenler arasında olmak isterseniz yeriniz hazır...

    DİKKAT: Oyundan çıktığınızda hayata gülümseyerek bakmanız için çok fazla neden olduğunu fark edeceksiniz...

    OYUNCU KADROSU: Elvan Ezgi Keskin Can, Engin Yüksel, Erdinç Özçil, Fazıl Ayan, Sema Tokat, Sinem Tezcan, Yasemin Bayındır, Yıltu Salur, Ziya Esin.   

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü