Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Salaklar Sofrası.

    120 dakika
    • Komedi

    Salaklar Sofrası

    Yaş Sınırı: 16 yaş ve üzeri

    Süre: 120 dakika (2 perde)

    Her hafta Salaklar Sofrası adında arkadaşlarıyla bir etkinlik düzenleyen Tolga'nın belinin sakatlanmasından sonra İmdat'ın hayatına dahil olmasından sonra başından geçen olaylar Bir yayımevi sahibi olan Tolga Aktan, yaptığı isten zengindir. Golf, tenis, binicilik gibi hobilerden sıkılır ve diğer zengin arkadaşlarıyla adına "Salaklar Sofrası" dedikleri bir etkinlik düzenlerler. Etkinliğin amacı her hafta pazar günü dışarıda buldukları garip hobilere sahip salak insanlara umut verip onları bir aksam yemeğine davet edip içlerinden en salak olanı seçmektir. Yine bir pazar günü Tolga, imdat adında kibrit çöplerinden eserler yapan bir adamı Salaklar Sofrası'na davet eder ancak İmdat'ın geleceği gün Tolga belini sakatlar. Aynı evin içinde bir süre vakit geçirmek zorunda kalan Tolga ve İmdat' in başından çetrefilli aynı zamanda da müthiş zekice olaylar geçer.

    Yazan: Francis Weber

    Yöneten: Bartu Deniz Güvercinlik

    Yardımcı Yönetmen: Ekin Nazlı Mandacı

    Dekor: Cafer Şahin

    Kostüm: Özgün Erdal Barlas

    Işık Tasarımı: Anise Eslem Şentürk

    Afiş Tasarımı: Batuhan Kayhan, Bartu Deniz Güvercinlik, Ulaş Korkmaz

    Teşrifatçılar: Mustafa Akbulut, Zümrüt Kartal, Zeynep Yaren Yerdelen

    Oyuncular: Batuhan Kayhan, Ulaş Korkmaz, Hakan Arda Altun, Serra Poyraz, Barış Güneş, Ecem Koparan, Ekin Nazlı Mandacı, Özgün Erdal Barlas


    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
     
     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü