Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sana Bağlanınca Düşmem Sandım - Eğlenceli Cuma

    75 dakika
    • Dram
    • Komedi

    Sana Bağlanınca Düşmem Sandım

    Süre : Tek Perde

    Tür : Komedi - Dram - Romantik

    Yaş : 13+

    ***Oyunda gerçek silah kullanılacaktır!

    Öyle bir tutkulu aşk düşünün ki, sevgiyi iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Görüp görebileceğiniz büyük bir aşka şahit olacaksınız. Hayat büyülü bir oyundur ve bu oyunda ilkler her zaman unutulmaz. İlk hayal kırıklığı, ilk göz yaşı ve en önemlisi de ilk kalp sancısı sonra hiç beklemediğin bir anda sihirli bir dokunuşla her şey değişir ve sen aşık olmaktan asla kaçamazsın. Aşk demişken… ya yaşadığımız aşk kaderin bize yaşattığı bir oyunuysa? Aşk gerçek mi? Aşka dokunabilir miyiz? Romantizmiyle, Hüznüyle ve Komedisiyle büyük bir aşka tanıklık etmeye hazır ve duygulu olun!

    Seyircisinin sonuna kadar büyüleyen ve seyircisinin aklı ile oynayan SANA BAĞLANINCA DÜŞMEM SANDIM şimdi turnede! Oyunumuzun içerisinde gerçek silah kullanılacaktır. Bu sebeple 13 yaş ve üzeri kişiler için uygundur.

    Yönetmen : Nihal Çetin, Efecan Şentürk

    Oyuncular : Cem Çakır, Nihal Çetin, Büşra Şenel, Efecan Şentürk

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü