Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sanat.. - Eğlenceli Cuma

    • Komedi

    Sanat

    Büyük felaketler, ufak adımlarla başlar... Başarılı bir doktor olan Sergey, bir sanat eserini oldukça pahalı olmasına rağmen satın alarak kaosun ilk adımını atar. En yakın dostları Ivan ile Mark da, Sergey’in böyle bir esere servet dökmesi üzerine onunla tartışmaya başlar ve üç eski dost, arkadaşlıklarını, hayatlarını ve hatalarını, bu eser ile adım adım sorgular…

    1998 Tony Ödüllü oyun, Yasmina Reza’nın yaşadığı gerçek bir olaydan yola çıkarak küçücük problemlerin ne kadar büyüyebileceğini ve hayatın tablo gibi bembeyaz ve düz çizgilerden oluşmadığı gerçeğini, seyircilere keyifli bir tebessümle gösteriyor.

    Yazan:Yasmina Reza

    Çevirmen: Gencay Gürün

    Yönetmen:Tuğkan Öztürk

    Yardımcı Yönetmen: Berkay Yazar

    Oyuncular: Burak Efe Meyilli, Kıvanç Güven, Tuğkan Öztürk

    Dekor Tasarım: Duygu Yaka, Koray Yazıcı

    Afiş Tasarım: Burcu Duman

    Müzik: Arda Eren Poyraz

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü