Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    9.ULS.BAL.FEST. ŞAPKA , ÇİKOLATA VE BAŞKA ŞEYLER

    • Tiyatro

    9.ULS.BAL.FEST. ŞAPKA , ÇİKOLATA VE BAŞKA ŞEYLER (BULGARİSTAN & MAKEDONYA)

    BULGARİSTAN & K:MAKEDONYA/SPAM STÜDYOSU ve  GOLDEN ELEC TİYATROSU

    Büyük Oyunu 16+
    1 Perde - 1 Saat 30 Dakika

    Yazan Hanoch Levin
    Yöneten Ana Bateva

    OYUNUN KONUSU

    Oyun; tüm korkuları, içgüdüleri, acıları ile küçük adamın bir aynasıdır. Aynı zamanda yaşama arzusudur. Seyirciyi kışkırtma ve şok etme konusunda uzman olan Hanoch Levin, bize ulusun ve devletin temel değerlerinin anlamsız bir incelemesini sunar. Bu kara komedi, çeşitli skeçler ve absürt durumlar üzerinden günümüzün varoluş paradoksunu anlatır. Yok olmanın eşiğindeki karakterler, bilinçli olarak yaşamın adaletsizlikleriyle ve sistematik saçmalıklarla alay ederler ve dünyayla yüzleşmenin neden olduğu acıya onurlu bir şekilde karşı çıkarlar. Kapitalist değerler ve tüketim çılgınlığı ile dünya çapında yaşanan kaos sonucunda karakterler, “hayat anlamına gelen” küçük şeylerden zevk almayı terk ederler. Oyunumuz, etrafımızdaki absürt olaylara başkaldıran, hayata bir şarkıyla gülümseyen punk-rock kabaredir.

    Detaylı Bilgi için Tıklayınız

    OYUNCULAR

    Aleksandar Mihajlovski
    Dimitrina Mickoska
    Boban Aleksoski
    Mia Kantardzieva – Petrovska
    David Ilik
    Nadica Petrova

    Dekor & Kostüm & Işık Tasarımı Ana Bateva
    Müzik Stefan Zdraveski

    • ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan   IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com   adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis   biletler için geçerlidir.

    Sağlığınız İçin

    • T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.
    • İzleyiciler etkinliklere Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden bilgilerini göstererek giriş yapabilirler. Tüm kontroller etkinlik girişlerinde HES uygulaması üzerinden yapılacaktır. HES kodunun gerekli bilgileri gösterebilmesi için izleyicilerin HES mobil uygulamasının güncel sürümünü indirerek “HES Kod Ayarları” bölümünde bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarını görüntülenmesine izin vermeleri gerekmektedir. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur.
    • Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar alanın dışına alınacaktır.
    • İzleyicilere, girişte temassız ateş ölçümü uygulanacak, 37,5 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde seyirci mekânlara alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü