Sarguçya

Sarguçya

İzmir - Boyoz Akademi Sanat Merkezi (Büyük Salon) 11 Aralık Cumartesi - 11 Aralık 2021 Cumartesi
  • Çocuk Oyunu

Sarguçya

Yaş Sınırı : 3+

Bilgi: Etkinlik için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
NOT: 1+1 hediye bilet kampanyasından yararlanmak için lütfen biletlerinizi Biletinial Websitesi üzerinden alınız. Mobil uygulamayı kullanmayız. Kampanya mobil uygulamada yansımamaktadır.

Çocuğuna 1 bilet alan "veliye" 1 bilet ücretsizdir. Yani 2 çocuğu olan 2 bilet almalıdır.

Oyunumuz fantastik bir diyar olan Sarguçya’da geçmektedir. Sevimli bir kız çocuğu olan Aya, bir gün en sevdiği beresini kaybeder. Bu duruma çok üzülür ve Kuzey Sarguçya’nın yöneticisi Kraliçe Shi’den yardım istemeye gider. Fakat aynı gece Kraliçe Shi’nin de tacı çalınmıştır. Kraliçe Shi’nin sadık yardımcısı Tuta, hırsızın Güney Sarguçya’nın yöneticisi Penguen Dori olduğunu ileri sürer. Bunun üzerine Kraliçe Shi Tuta’yı, Dori’yi bulmak üzere görevlendirir.

Küçük bir çocuk olmasına rağmen Aya, Tuta’ya takılarak, birlikte Dori’nin peşine düşerler. Fakat Dori, yolculukları boyunca onlara büyülü tuzaklar kurar. Tuta ve Aya bütün zorluklara rağmen, büyük cesaretleri ve inançları sayesinde tüm büyülerden kurtularak Dori’yi yakalayıp çalınan tüm eşyaları geri alırlar. Dori yaptıklarına çok pişman olur ve yaşamının geri kalanında iyi biri olmaya karar verir. Aya gerçek güzelliğin dış görünüşte olmadığını anlar. Kraliçe Shi tacına kavuşurken, Tuta’nın ise en büyük dileği gerçek olur.

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İzmir - Boyoz Akademi Sanat Merkezi (Büyük Salon)
Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü