Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Sarguçya

    Sarguçya

    • Çocuk Oyunu

    Sarguçya

    Yaş Sınırı : 3+

    Oyunumuz fantastik bir diyar olan Sarguçya’da geçmektedir. Sevimli bir kız çocuğu olan Aya, bir gün en sevdiği beresini kaybeder. Bu duruma çok üzülür ve Kuzey Sarguçya’nın yöneticisi Kraliçe Shi’den yardım istemeye gider. Fakat aynı gece Kraliçe Shi’nin de tacı çalınmıştır. Kraliçe Shi’nin sadık yardımcısı Tuta, hırsızın Güney Sarguçya’nın yöneticisi Penguen Dori olduğunu ileri sürer. Bunun üzerine Kraliçe Shi Tuta’yı, Dori’yi bulmak üzere görevlendirir.

    Küçük bir çocuk olmasına rağmen Aya, Tuta’ya takılarak, birlikte Dori’nin peşine düşerler. Fakat Dori, yolculukları boyunca onlara büyülü tuzaklar kurar. Tuta ve Aya bütün zorluklara rağmen, büyük cesaretleri ve inançları sayesinde tüm büyülerden kurtularak Dori’yi yakalayıp çalınan tüm eşyaları geri alırlar. Dori yaptıklarına çok pişman olur ve yaşamının geri kalanında iyi biri olmaya karar verir. Aya gerçek güzelliğin dış görünüşte olmadığını anlar. Kraliçe Shi tacına kavuşurken, Tuta’nın ise en büyük dileği gerçek olur.

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü