Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

Şaşkın Arı Kaybolunca - Tiyatro Yolcuları

60 dakika
  • Tiyatro

Şaşkın Arı Kaybolunca - Tiyatro Yolcuları 

Şaşkın Arı Kaybolunca oyunumuza bilet alan seyircilerimiz bir sonraki Palyaçolar Diyarı'na da bilet almış olacaklar. 2 oyun tek bilet!

6-10 Yaş
Oyun Süresi: 1 Saat
Böcekleri kandırarak kışlık yiyecek ve yakacaklarını toplatan Örümcek ve Ağustos Böceği karşılarına Arı ve Karınca çıķınca planları alt üst olur.
 

Yönetmen: Sedat Atamtürk
Oyuncular
Yasemin GÜRSOY
Serhat DOĞANCAN
Suzan BOZKUŞ
Hülya KARAALİLERDE
 

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü