Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şaşkın Avcılar Ormanda

    • Tiyatro

    Şaşkın Avcılar Ormanda

    Bilgi: Yaş Sınırlaması yoktur.

    Süre : 35 Dakika 

    Ormanda avlanmaya çıkan 2  tane Şaşkın Avcımız , hayvan dostlarımızı yakalamaya çalışır .Kaçan kovalanır misali zeki hayvanlarımız çeşitli bahanelerle  kaçsa da şaşkın avcılarımız pes etmez.
    Hayvan dostlarımız 2. Avcımızın duygusal  yönünden yararlansalar da  daha katı olan 1.avcımız hayvan dostlarımızın yiyecek zaafını kullanır.
    Hayvan dostlarımız avcılarımızı ikna etmeye  çalışırken birbirinden eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor .
    Hayvan dostlarımız bakalım Şaşkın Avcılarımızı ikna edebilecekler mi ?  Müzikli ve eğlenceli bir orman  serüvenine çıkmaya ne dersiniz ?
    Hayvan sevgisini ve doğa döngüsünü eğlenceli bir hikayeye dönüştürerek anlatan Şaşkın Avcılar Ormanda çocuk tiyatro oyunu karşınızda !
     
     
     

    Yazan :Simge Altay
    Yöneten : Utku Naim Aytekin
    Oyuncular : Halil İbrahim Çelik – Eren Atasoy – Arkan Mert Atakan – Selen Genel – Alp Tolga Sanç
    Müzik Düzenleme : Bekirhan Ak –Eren Coşan – Egemen Ege
    Beste : Utku Naim Aytekin
    Afiş Tasarım : Serdar Uçar
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü