Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Savaş Alanı Gibi Kadın (Ayçıl Sanat Yapım)

    Hasanefendi-ramazan Paşa, 1913. Sk. No:67, 09100 Aydın Merkez/Aydın 18 Şubat 2023 Cumartesi
    77 dakika
    • Dram
    • Trajedi

    Savaş Alanı Gibi Kadın (Ayçıl Sanat Yapım)

    Tür: Dram & Trajedi

    Süre: 1 saat 17 dk.

    Yugoslavya iç savaşında tecavüze uğrayıp hamile kalan Dora bebeğini doğurmayı reddederken, toplu mezar kazıcılarının ekibine psikolojik destek için gönüllü olan Amerikalı psikolog Kate’in yardımı ile yaşama geri dönme yollarını arar. Savaşın silahla, bombayla yarattığı yıkımdan daha şiddetli ve vahşet dolu yıkımı kadının kimliği ve savaş alanı olarak kullanılan kadın cinselliği üzerine gerçekleşendir.

    Yazan: Matei Visniec
    Rejisör: Mahmut Yıldırım
    Yrd. Yönetmenler: Fırat Mengüş, Doğukan Erdoğan
    Oyuncular: Müzeyyen Aslan, Ayşenur Kaya
    Ses ve ışık: Mahmut Yıldırım

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Aydın - Aydın Hidayet Sayın Kültür Merkezi - Küçük Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Savaş Alanı Gibi Kadın (Ayçıl Sanat Yapım) Biletleri ve Fiyatları

    AydınSavaş Alanı Gibi Kadın (Ayçıl Sanat Yapım) Aydın Biletleri

    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü