Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Savaşçı

    İstanbul - Perdesiz Sahne Rasimpaşa mahallesi yeldeğirmeni sokak no:5/A Kadıköy 21 Mayıs Cumartesi - 27 Mayıs 2022 Cuma
    • Dram
    • Psikolojik

    Savaşçı

    60 Dakika /Tek Perde /Psikolojik Dram

    Her çocuğun gökyüzünde farklı doğar güneş yarına… Ve sabah bambaşka hayaller üstüne gülümser bir çocuk…

    Geleneksel bir ailenin içinden doğup büyüyen ve yarınlarını inşa eden çocuk annesin isteği babasının sessizliği üzerine önce askeri birliğine sonra da ülkenin talebi ile tek amaç barışı sağlamak adına savaşa katılmak zorunda kalacaktır. Gözbebeklerinin ışıldamasına sebep olan tek şey çok iyi bir aşçı olmak ve yeryüzünün en iyi salatasını yapmak iken…

    Ya da bir karar verip toplumun üzerinde kurmaya çalıştığı oyunu bozarak kendi oyununun içine hapsedecektir onun hayatına müdahale etmek isteyen herkesi... Ancak bunun için büyük bir bedeli göze almak zorundadır.

    Hayatı ve hayalleri uğruna yaptıkları, vazgeçtikleri ve kendi oyunu ile yüzleşecektir annesinin cenaze töreninden sonra…

    Bir domatesin kesilmesi mi daha kolaydır yoksa hayallerine engel olan ruhların mı? Bir mutfağı mı temizlemek daha kolaydır yoksa vicdanını mı?

    Bir çocuğun oynadığı oyun değil sadece anlatılmak istenen… İnsanın geçmişi ve hayatıyla olan hesaplaşması…

    Hayatta değerli olan her şeyin bir maliyeti vardır… Önemli olan neyi başarmaya çalıştığınız değil, gerçekleşmesi için nelerden vazgeçtiğinizdir.

     

    Yazan : Abbas Tekin

    Dramaturji/Yöneten : İskender Atilla Atasoy

    Yönetmen Yardımcısı: Çiğdem Özsaraç

    Özgün Oyun Müziği : Çetin Bilgin

    Dekor :Zeki Tatlı

    Kostüm :Burçak Seda Altay

    Sahne Tasarım: İskender Atilla Atasoy

    Oynayan: Abbas Tekin

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Perdesiz Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü