Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sebzeler Ülkesi

    • Çocuk Oyunu

    Sebzeler Ülkesi

    Süre: 45 Dk.

    Bilgi: Etkinliğin 27 Kasım 2022 tarihli 14:02 seansı için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Kampanya başlangıç tarihi 24.11.2022 dir. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

    Sebzelerin yaşadığı bir ülkede ortalık karışır.hastane kapanır, sular akmaz,elektrikler kesilir. Sebzeler çok şaşkındırlar.Sebzeler Ülkesi’nde yaşayan sebzeler, bir gün tersliklerle karşılaşmaya başlarlar. Elektrik ve su kesintileri ile başlayan olaylar zinciri, Sebzeler Sultanı’nın olaya el koyması ile son bulur. Sebep nedir? İşte bu oyunda…

    Yazan : Şebnem Güler Karacan
    Yöneten : Burcu Taş
    Kostüm : Neşe Hatun
    Dekor : Nazmi Karabacak
    Müzik : Yiğit Dalgın
    Ses ve Işık : Sedat Cevrioğlu
    Oyuncular : Adnan Mehmet Ali Aslan-Efe Teker-Melis Çalgı-Betül Özkaya-Vedat Arıcan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü