Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şehr-ül Mizah

    • Tiyatro

    Şehr-ül Mizah

    Yaş Sınırı : 10+

    En uzak dünlerden, en yakın geleceğin içindeki en karmaşık bugüne,
    güldürüklerin kaydırağında, düşündürülerin battırağında. Bazen bir mikrop tadında, bazen tarih tadında. Nesnelerin çağrışımlarından hikayelere, sizlerin kurduğu cümlelerden masallara. En önemli konumuz, konusuzluğun kıyısında oluşumuz. Bizi tek kelimeyle tanımlayacaksanız tuluat diyelim, hikayeyi hep birlikte  belirleyelim.

    Oyuncular:
    Abdulsamet Sünbül 
    Turgut Yalçın
    Hülya Keli
    Canan Koyuncu
    İnanç Keteci 
    Nilhan Öğütçen
    Emin Köksal Taşçıoğlu
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü