Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şeker Kız Candy - Sömestr Kampanyası

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Şeker Kız Candy

    2-8 yaş için uygundur.

    Süre : 45 dk.


    Şeker Kız Candy mutlu düşler kasabasında yaşayan yaşlı bilgenin altın sesli papağan oyuncağını şehirdeki yarışmaya götürmek için yola  çıkar sonra neler olduğunu merak ediyorsanız sizleri oyunumuza bekleriz.
     
    Oyuncakların önemi anlatılırken arkadaşlığın değeri vurgulanmaktadır.

    🎭Çocuklar oyunumuzda sizlerde rol alıyorsunuz.


    Yazan
    Murat Yıldırım
     
    Oynayanlar:

    Gökhan Güngör
    Gülseren Yıldırım
    Rümeyza Delibaş
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü