Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Senfoni ( 9. Sezon )

    İstanbul - Perdesiz Sahne Rasimpaşa mahallesi yeldeğirmeni sokak no:5/A Kadıköy 22 Mayıs Pazar - 28 Mayıs 2022 Cumartesi
    65 dakika
    • Tiyatro

    Senfoni ( 9. Sezon )

    Olmak istediğiniz ile olabildiğiniz yapmak istediğiniz ile yapabildiğiniz arasında oluşan uçurumun kenarında yaşadığınız hayata dair seslerin belki bilinmeyen son bir saate sığdırıldığı çoğu zaman dram yüklü daha çoğu zaman mizah dolu bir yansıması gibidir senfoni...
    Oyuncu olmak isterdi.. Çocukken yarım kalan oyunlarını tamamlamak için ne büyük hayaller inşa ederdi, çocukça kurulmuş devrik cümleler üstüne. Sağlam olmadılar tabi. Adı üstünde devrik.. Küçüktü o eskiden.. biraz da çocuktu.. 

    Senfoni;  bir insanın var olmadan önceki kimi zaman komik kimi zaman acıklı yok oluş hikayesi..

    Yazan - Yöneten - Oynayan : İskender Atilla Atasoy

    Yönetmen Yardımcısı : Burçak Seda Altay

    Işık : Donıyor Ergashev

    Kostüm : Burcu Aykanat

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Perdesiz Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü