Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Senin Yüzünden

    • Tiyatro

    Senin Yüzünden

    Şiir, günah, akıl, sanat, ölüm, araf ve diğerleri. Kimsenin umrunda olmayanları umursayan, yanlız bırakılmış biri. Onun da söylediği gibi. Sevginin ne demek olduğunu en az kendisinin bildiğini düşünen kişi. Bir anlam çıkarmaya gerek yok hayatınızdan, kendinizi; ait olduğunuz hayattan çıkartın. Ve göreceksiniz ki her şey yoluna girecektir.
    Dünya iyi bir yer değildir. Kötü, olmamış, hiç olamayacakmış kadar kötüdür. İnsanlar gariptir; sormamış, hiç soramayacakmış diye, garip. 
    Yaşadığı olaylardan sonra, kendini eve hapseden genç bir yazarın, zamanla içinde bulunduğu yalnızlığını birilerine anlatma ihtiyacını, bu yalnızlığın asıl sebenini, kişilik bozukluğunu, ne zaman başladığını, kiminle devam ettiğini ve sonun da nasıl bittiğini... gerçi ona kadar; konuşulması gereken daha bir sürü şey var. 

    Yazan ve Yönetmen: Ahmet Emin Ünal
    Işık Ses Kumanda: Kübra Özgün
    Kostüm: Reyhan Akkaş
    Müzik: Alperen Yüce
    Afiş: Doruk Gemici
    Oynayan: Ahmet Emin Ünal
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü