Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şeniz Medar'ın Beklenen Ölümü Ya Da Kurtuluşu -Kampanya

    • Tiyatro

    Şeniz Medar'ın Beklenen Ölümü Ya Da Kurtuluşu

    60 Dakika Komedi /Tek Perde

    Sosyetenin gözbebeği Şeniz Medar...
    Ve sadık yardımcısı Sekmen...
    Şehrin her yanını sarmış ve tüm zenginleri öldürmeyi planlamış olan isyancılardan saklanmak için kaçarken kendilerini bir sığınakta bulurlar. Geceyi burada geçirip güneşin doğmasıyla yola çıkıp şehirden uzaklaşmak zorunda olan Şeniz Medar'ın ailesinden geriye kalan tek kişi onu ölümden kurtaran uşağıdır. Küçük yaştan beri Medar hanedanlığına hizmet eden Sekmen için vefa borcunu ödemek için bu iyi bir fırsattır. Tek hayali biricik efendisi Şeniz hanımı herkesin beklediği ölümden kurtarmaktır.
    Hanımefendiyi içinde bulunduğu durumdan bir an olsun uzaklaştırmak için sığınakta bulduğu kıyafetlerle türlü oyunlar oynamaya başlar.. Şeniz hanımın ölmek kadar dert edindiği başka sorunlarda vardır elbette! Fal,yemek,içkiler ve Uyku saati...Sekmen efendisinin huzurlu bir şekilde güne uyanması için elinden geleniyapar. Ta ki, Şeniz hanım uykuya dalıp Sekmen tamamen tesadüf eseri babası ile ilgili gerçeği öğrenene kadar!
    Şeniz Medar'ın hayatı uşağının kararına bağlıdır... Sekmen, hanımının  kurtulması için yardım mı edecek yoksa isyancılara teslim mi edecek?

    ÖNEMLİ BİLGİ
    RAMAZAN AYINA DENK GELEN GÜNLERDE OYUN SONU İFTAR YEMEĞİ VERİLECEKTİR.

     
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü