Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sessiz Çığlık

    İstanbul - Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi Hakimiyeti milliye cad. Kancal avm. No.58.kat 2 / 74 üsküdar 21 Mayıs Cumartesi - 28 Mayıs 2022 Cumartesi
    • Tiyatro

    Sessiz Çığlık

    Bir kadın intihar etmek için yanında getirdiği ilacı içmek üzereyken, parktaki bir çadırda yaşayan bir adamla karşılaşır. Adam, kadınla sohbet etmeye çalışır ve onu anlamak ister. Kadın ne kadar dirense de aralarında bir sohbetin başlamasına engel olamaz. Bir anda kendilerini çay içerken ve birbirlerine hayatlarını anlatırken bulurlar. Kadın tutarsız bilgiler verirken, adam acıklı hayat hikayesini anlatır. Adam, sebep olduğu bir kaza sonucu ailesini kaybetmiştir. Bu sırada yanlarına gelen bir "deli", onlara katılır. Bu tuhaf sohbetin sonunda onları büyük bir sürpriz beklemektedir. 
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Koza Tiyatrosu Cep Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü