Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sessiz Düşen Ağaç

    55 dakika
    • Dram

    Sessiz Düşen Ağaç

    Süre : Tek Perde, 55 Dk.

    “Ormanda bir ağaç düşmüş. Ama sesini duyacak hiç kimse yokmuş. Gerçekten düşmüş mü ağaç? Yoksa devam mı edeceğiz gözümüzün görmediği şeylerin varlığını inkar etmeye...”

    İşte bu soruyu sorarken bulmuş kendini “O”. Sürekli bu soruyu soruyormuş kendine. Sürekli bu soru geçiyormuş aklından. Soruyu sormaktan arta kalan kısacık zamanda da cevabını arıyormuş aklı erdiğince. Ben O’yum, sen O’sun, biz O’yuz. Ama bu bizim hikayemiz değil. Bu onun hikayesi. Bırakalım da O anlatsın...

    Oyun tek kişilik bir sirk edasıyla tek bir oyuncunun, birden çok karakteri aynı kimliğin parçalarıymışçasına en uç noktalarında sergilemesi ve bu karakterlerin seyircisiyle yüzleşmesini konu alıyor. Yüzleşmenin amacı ise seyircinin zihnine bir tohum ekip malum hale gelen soruya cevap bulamamak...

    Bir sanatçı, seyirci olmadan var olabilir mi?

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü