Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sevimli Hayvanlar Çöp Adama Karşı

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Sevimli Hayvanlar Çöp Adama Karşı

    Can Kardeş Çocuk Tiyatrosu

    Oyun 1 Perde 40 Dakikadır.

    Sevimli hayvanlar, çöp adama çevre bilincini öğretirken bir yandan da şarkılarla, danslarla, oyunlarla seyircileri eğlendiriyor.

    Sevimli hayvanlarımız tavşan, sincap, arı, maymun, horoz, ormanda huzur içinde yaşamaktadır. Bir gün çevresine duyarlı olmayan bir çöp adam gelir ve ormana çöplerini atarak ormanı kirletir. Bunu gören hayvanlar hemen ormanı temizleyerek eski haline getirirler ancak çöp adam daha sonra da çöplerini ormana atmaya devam edecektir. Sevimli hayvanlar, çöp adama bir oyun oynayarak bir ders vermeye karar verirler.

     

     

     

    Yazan-Yöneten: Ümmühan Kıldiş

    Oyuncular: Oğuzhan Polatkan, Özgür Levent Övünç, Alev Gökmen, Ayşen Erikli, Mert Sayar

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü