Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sihirbaz Erol

    İlkyerleşim mh 1904. Cd Yenimahalle Ankara ( Kavram Koleji Yanı ) 18 Aralık Pazar - 18 Aralık 2022 Pazar
    40 dakika
    • Gösteri

    Sihirbaz Erol 

    Süre : 40 dk.

    Yaş Sınırı : 2+

    Çocuk - yetişkin ayrım olmaksızın izleyicilerin gösteri boyunca şaşkınlıkla seyredeceği "kesin ip var :)" demekten kendini alamayacağı bir eğlence sizi bekliyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Bergüzar Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sihirbaz Erol Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraSihirbaz Erol Ankara Biletleri

    AdresBergüzar Sahne
    65,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBergüzar Sahne
    65,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü