Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sihirbaz - Silindir Akrobasi Show

    Cumhuriyet, Sahil Yolu Cd., 17110 Kepez/Çanakkale Merkez/Çanakkale 29 Ocak Pazar - 29 Ocak 2023 Pazar
    • Gösteri

    Sihirbaz - Silindir Akrobasi Show

    Hanımlar Beyler ve Sevgili Çocuklar Sihirin perdeleri aralanıyor.

    Sihir,komedi,gizem ve eğlence hepsi bu gösteride küçük büyük  herkesin keyifle izleyebileceği müthiş bir gösteriye hazır olun.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Çanakkale - Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sihirbaz - Silindir Akrobasi Show Biletleri ve Fiyatları

    ÇanakkaleSihirbaz - Silindir Akrobasi Show Çanakkale Biletleri

    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü