Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

Sihirbaz Vantrolog Kukla Gösterisi

İstanbul - Cevahir Sahne (Mecidiyeköy) 01 Şubat Salı - 03 Şubat 2022 Perşembe
45 dakika
  • Gösteri

Sihirbaz Vantrolog Kukla Gösterisi

Süre: 45 DK

Yaş Aralığı: 3-10 yaş

Türkiye'nin en sevilen Vantrolog Kuklası Taşkın, yanlış anlamaları ve Sihirbaz Burak Abisiyle atışmaları ile seyirciyi gülmekten kırıp geçiriyor. Taşkın, gösterisinin ardından sahneyi Sihirbaz Burak PARLI'ya bırakıyor. Tiyatro tadında, komedi ağırlıklı çocukların katılımı ile interaktif bir tiyatroya dönüşen sihir dolu bir gösteri İstanbul Çocuk Festivalinde seyirci ile buluşuyor. 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - Cevahir Sahne (Mecidiyeköy)

Etkinlik süresi boyunca maske kullanımı zorunludur.

*** Pandemi koşulları gereği,oyunlarımızdan sonra fotoğraf çekimi yoktur.

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü