Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sihirli Dünya

    • Tiyatro

    Sihirli Dünya

    Tüm insanları teknolojiye bağımli hale getirmeye çalışan Megatron kötü bir plan hazırlar. Amacı tüm insanlığı kendi kontrolü altına almak ve çocukların çok sevdiği robotlari kullanarak  tüm insanları yönetmek istemektedir. Herkesi bağımlı hale getirirler.Bagimli hale getirecekleri  son  bir cocuk kalmistir.Tam amacına ulaşmak üzereyken beklenmedik bir gelişme olur. Bu durumdan haberdar olan periler bu duruma engel olmak için çözüm bulmaya çalışırlar. Çünkü çocukların sanal dünyada kaybolarak mutsuz, antisosyal ve başarısız bireyler olarak yetişmesine engel olmak istemektedirler.İyilerle kötülerin mücadelesinde bakalım kim galip gelecek.Buyuk ve heyecanlı bir macera sizleri bekliyor..Sihirli Dünya Müzikal Çocuk Tiyatrosu da bulusmak dileğiyle.

    Yazan - Yöneten : Salih Aztekin 
     
    Oyuncular:
     
    Göksu Ceren Tüysüz 
     
    Aybüke Gençer
     
    Elif Kavun
     
    Eray Tuncay
     
    Gizem Akpınar
     
    Gülbeyaz Aslan
     
    İsmail Kandemir
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü