-

Sihirli Dünya

Ankara - Ankara Yenimahalle Dört Mevsim Tiyatro Sahnesi 20 Şubat Pazar - 20 Şubat 2022 Pazar
  • Tiyatro

Sihirli Dünya

Tüm insanları teknolojiye bağımli hale getirmeye çalışan Megatron kötü bir plan hazırlar. Amacı tüm insanlığı kendi kontrolü altına almak ve çocukların çok sevdiği robotlari kullanarak  tüm insanları yönetmek istemektedir. Herkesi bağımlı hale getirirler.Bagimli hale getirecekleri  son  bir cocuk kalmistir.Tam amacına ulaşmak üzereyken beklenmedik bir gelişme olur. Bu durumdan haberdar olan periler bu duruma engel olmak için çözüm bulmaya çalışırlar. Çünkü çocukların sanal dünyada kaybolarak mutsuz, antisosyal ve başarısız bireyler olarak yetişmesine engel olmak istemektedirler.İyilerle kötülerin mücadelesinde bakalım kim galip gelecek.Buyuk ve heyecanlı bir macera sizleri bekliyor..Sihirli Dünya Müzikal Çocuk Tiyatrosu da bulusmak dileğiyle.

Yazan - Yöneten : Salih Aztekin 
 
Oyuncular:
 
Göksu Ceren Tüysüz 
 
Aybüke Gençer
 
Elif Kavun
 
Eray Tuncay
 
Gizem Akpınar
 
Gülbeyaz Aslan
 
İsmail Kandemir
 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - Ankara Yenimahalle Dört Mevsim Tiyatro Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü