Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sihirli Dünya.

    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Sihirli Dünya

    Gösteri konusu:  teknoloji bağımlılığı ve zararları
    Suresi : 50 dakika
    Hedef Kitle : 3 -12 yaş

    Prodüksiyonlu Dans şovları ışık şovlarını olduğu müzikal bir gösteri

    Konu : Dünyada hiç kimsenin adını dahi bilmediği Moriton isimli gezegende varlığını sürdüren Megatron, dünyayı ele geçirme planları yapmaktadır. Bunu başarabilmesi için; öncelikle insanlar arasındaki dostluk, sevgi, arkadaşlık  gibi kavramları yok ederek insanları yanlizlaştirmasi gerekmektedir.Bunun uzerine haince bir plan hazırlar. Amacı çocukların çok sevdiği robotları kullanarak  dünyayı teknolojiye bağımlı hale getirmek ve tüm insanları kontrol altına almaktır. Hain planı sayesinde robotları etkisi altına alır ve hızla tüm insanları kontrol etmeye başlar. Megatron'un hain planını öğrenen iyilik perileri buna engel olmak için hemen harekete geçerler. Yaptıkları plan ile önce Megatronun etkisi altindaki robotlari kurtarır ve bu plani bozarlar. Onların sayesinde tüm  çocuklar sanal dünyada kaybolmaktan mutsuz, antisosyal ve başarısız bireyler olmaktan kurtulurlar. Sihirli Dunya isimli ;macera dolu, eğlenceli, müzikal çocuk tiyatrosuna sizleri de bekliyoruz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü