Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sihirli Madalyon

    Ankara - Eryaman Göksu Parkı Açık Hava Tiyatrosu Ankara Eryaman Göksu Parkı 24 Haziran Cuma - 30 Haziran 2022 Perşembe
    75 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Sihirli Madalyon

    2 Perde

    Oyun, iyi ve kötü çatışmasının yaşandığı küçük bir ülke de geçer...Kral sarayında bir davet verir ve müzisyen kızının bu davette keman çalarak,konuklara mini bir konser vermesini ister.Oyunun kötü karakteri Zorba,hem prensesin hem de ülke de müzik ile ilgilenen herkesin notalarını çalar.Notaları olmayan prensesin dikkati dağılır ve kemanını çalamaz.Kemanından kötü sesler çıkaran kralın kızının  düştüğü durum yüzünden sinirlenen Kral, ülkedeki tüm müzik aletlerini toplatır.Kızı dahil sanat ile uğraşan herkesi zindana kapattırır.Kızının yakın arkadaşı olan soytarı,prensesi zindandan kurtarır ve ülkede yaşanan bu duruma çözüm bulabilmek için yaşlı kahine giderler.Kahin onlara yalnızca müzik tanrısının yani Orf'un yardım edebileceğini soyler .Ama ona ulaşmak çok zordur.Böylece Prenses ve soytarıya sihirli bir madalyon verir.Bu madalyon ile üç engeli aşarak Orf'a ulaşan ikili; Sevgi ve Dostluk un önemini bir kez daha anlatmış olur..Macera dolu bu yolculuk sürpriz bir şekilde son bulur..

    Yazan : Onur ERBİLEN
    Yöneten : Cengiz UZUN
    Müzik : Abdullah Çiçek
    Oyuncular : Volkan Özbay
                      Naz Özbakır Karahüseyinoğlu
                      Murat Demirbaş
                      Umut Öcal
                      Yunus Emre Meydan
                      Caner Ün
                      Sevgi Ateş
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Eryaman Göksu Parkı Açık Hava Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü