Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sihirli Mutfak

    50 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Sihirli Mutfak

    Süre : 50 dk.

    Yaş Sınırı : 7+

    Sahne gerçekliğiyle harmanlanmış gerçek bir mutfakta geçen oyun, Sausse şef Gülşen’in hikayesi aracılığıyla çocuklara çalışmayı, çabalamayı ve birliği aktarıyor. Gülşen yemeklerden sorumlu şef ve tatlılardan sorumlu şefin çalıştığı mutfakta Sausse şef olarak çalışmaya başlar. Şeflere yardım eden, onların her söylediğini yapmaya çalışan Gülşen bir an önce yemek yapmak ister. Oyun boyunca yemek yapabilmesi için çok çalışması gerektiğini, her şeyin sırayla ve herkesin farklı özelliklerine uygun el birliğiyle birlikte yemek yapıldığını öğrenir.  

    Çocuklara bir alt mesaj olarak beslenmenin öneminden bahsedilse de oyunda amaç çok çalışınca herkesin başarılı olabileceğini göstermektir. Gülşen, şeflere yardım ederken ne zaman yemek yapabileceğini merak etse de mutfak onun için sihirli bir dünyadır.

    Şefler, yemekleri yetiştirmek için koşuştururken Gülşen mutfaktaki tencere tavayı kuklaya, bakliyatları da müzik aletine dönüştürür.

    Yazan – Yöneten : Nurdan Özgür ( Pedagog Dramaturg)
    Oynayanlar : Ayşe Kör Nurdan Özgür Pınar Uyanık

    Müzik Direktörü : Yiğit Subaşı
    Sahne Amiri : Cengiz Yoldaş (Ulaşım Sorumlusu)
    Kostüm :  Nuray Kazdal, Zübeyde Uyanık
    Grafik Tasarım : Selda Özgün
    Fotoğraf :  Yasemin Bahar
    Dekor Sorumlusu : Necdet Akın
    Tahta Kaşık Ustası : Osman Yamaniler
    Ana Sponsor :  ODY GLOBAL LOJİSTİK TİCARET A.Ş

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü