Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sinek Kuşu Piar

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Sinek Kuşu Piar

    Süre : 40 dk.

    Yaş sınırı : 3+

    Düşler ormanında sıradan bir gün... Küçük Sinek Kuşu Piar ulu ağacın etrafında günün tadını çıkarırken ormanın zorbaları sahneye girer ve her biri ulu ağacın kendisine ait olduğunu iddaa eder. Fakat Piar’ın da dediği gibi “Orman ve ağaçlar tüm canlılarındır.” Böyle düşünmeyen orman zorbaları ulu ağacın kendilerine ait olduğunu kanıtlamak için eğlenceli ve aksiyon dolu bir maceranın içine girer. Lakin kısa bir süre sonra ormanda çıkan bir yangının sonucunda oyunun başından beri dışlanan Küçük Sinek Kuşu Piar’ın gösterdiği cesaretle aslında Cesur Sinek Kuşu Piar olduğunu görürüz. Tüm bu olaylar yaşanırken sevgili dostlarımız Ay ve Güneş’in eğlenceli, öğretici ve ışıklarla dolu şovuna tanık oluruz. Olaylar ve durumlar yaşanırken masalsı bir hikayenin içinde cesaret, azim, çalışkanlık, paylaşmak, af dilemek ve affetmek gibi birçok erdeme tanık olup bu davranışları özümserken; mecaz anlam, zaman ve küresel ısınma gibi birçok öğrenimi de eğlenceyle gerçekleştirmiş oluruz. Öyleyse Yaşasın Cesur Sinek Kuşu Piar!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü