Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sinema Okuma Akşamları Psikolojik Çözümlemeler / 7 Yüz

    • Gösteri

    Sinema Okuma Akşamları Psikolojik Çözümlemeler / 7 Yüz

    Sinema Okuma Akşamları filmlerden yola çıkarak psikolojik çözümlemelerini yapacağımız; kendimize dönerek farkındalık kazanacağımız atölye etkinliklerimizin ikinci buluşması  " Yüzleşme " teması ve " 7Yüz dizisinin ilk bölümü olan " Büyük Günahlar " ... Peki, ya küçük sandığımız günahlarımız aslında o kadar da küçük değilse?

    Etkinlik 29 Mart 2022  günü saat 19.00'da gerçekleştirilecektir. 
    Bölüm birlikte izlenecektir. 
    Detaylı bilgi ve katılım için; 224 453 61 00 ı arayınız. 

    Dr. Aslı Aktümen
    www.psikoterapibursa.net

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü