Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sinema Okuma Akşamları Psikolojik Çözümlemeler / Umut Işığım

    Bursa - Podyum Sanat Mahal 26 Mayıs 2022 Perşembe
    • Gösteri

    Sinema Okuma Akşamları Psikolojik Çözümlemeler / Umut Işığım

    Ayrılıklar, kayıplar, korkular, umutsuzluklar, hastalıklar içindeyken bile aşk iyileştirici olandır.

    David O. Russell'ın yönettiği,  Matthew Quick'in aynı isimli ünlü  kitabından uyarlanan "Umut Işığım", farklı bağlamlarda mental rahatsızlıklar, aile sorunları, boşanma, kayıp ve yas gibi konuları romantik ve şiirsel bir şekilde anlatıyor. Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence' ın başrollerinde olduğu bu film seyircisine aşkın birazda delilik içeren tarafını göstererek bizi normal olanı sorgulamaya itiyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Podyum Sanat Mahal

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü