Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sınır

    60 dakika
    • Dram
    • Trajedi

    Sınır

    Süre : 60 Dk.

    Yaş sınırı : 13+

    Barışın bittiği yerde başlıyor savaş. Huzurun, eşitliğin, dostluğun, dayanışmanın gittikçe yok olmasıyla hissettiriyor kendini, yaradılışından beri içinde savaşma içgüdüsü hazır bulunan “insanoğlu”na. Aslında savaşın olmadığı bir dünya hayal ediyor insanoğlu ve yazık ki savaşla yüzleşmeye diretiliyor. Farklı seslerin ve aynı hislerin aynı şeyden bahsedip farklı hissetmeleri dayatılıyor yüzyıllardır. Umutları hırsa dönüştürtüyor.

    Bir barış halinin yıkımı, savaş durumunun teşhis edilmesini ve tedavi surecini anlatıyor “SINIR”. Huzuru, eşitliği, dostluğu, dayanışmayı... Aslında her şeyin insanlar için olduğunu, her şeyin insanın kendinde bittiğini…

    Oyuncular : Cemal Güngör, Serdar Özer

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü