Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sir Yes Sir

    • Tiyatro

    Sir Yes Sir

    “Hep aynı insanlar, birilerinin hayatını feda etmesini istiyor. Peki, ölüler ne söylüyor?”

    Savaşta her şeyini kaybetmiş genç bir adam. Kollarını, bacaklarını, yüzünü… Göremeyen, duyamayan, konuşamayan, hareket edemeyen bu gencin sahip olduğu tek şey aklıdır. Yatırıldığı hastane odasında bu gencin anılarına, düşüncelerine ve rüyalarına tanıklık ederiz.

    Dalton Trumbo’nun “Johnny Got His Gun” isimli romanından hareketle

    Yeniden Yazan – Yöneten – Oynayan: Serkan Abeş

    Yönetmen Yardımcısı: Ali Varol

    Sahne ve Işık Tasarım: Serkan Abeş

    Işık ve Efekt Masasındaki Oyuncular: Burcu Afşin – Ali Varol

    Logo ve Afiş Tasarım: Burak Çalışkan – Eray Özcan

    Asistan: Zeynep Ceylan

    Dış Sesler (Sahne sırasına göre)

    Asker Alım Memuru: Olcay Onur Kaya

    İş Arkadaşı: Emre Yunusoğlu

    Kareen: Gül Şener

    Çavuş: Can Gox (Göksun)

    Anne: Cansın Asarlı

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü