Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sıradan Bir Gün Oyunu

    60 dakika
    • Dram
    • Gerilim
    • Tiyatro

    Sıradan Bir Gün Oyunu

    Yaş: 16+

    Erkeğe bahşedilmiş bir güç olarak şiddet ile evcilleştirme mekanizması ve fiziksel şiddetin kullanılmadığı durumlarda bile sadece bu tehdidin varlığı, ilişki dinamiklerini belirlemeye devam ediyor. Sıradan Bir Gün, iki çift üzerinden farklı şiddet mekanizmalarının ilişkiyi biçimlendirişini, bir cinayet vakasının gizemi üzerinden inceliyor.

    Uyarı: Oyun gerçek bir evde geçmektedir, seyircilerin seyir sırasında ve öncesinde pandemi tedbirlerini almaları önemle rica olunur.

    Oyuncular: Didem Oygur, Hazar Sayar, Mustafa Noyan Arat, Nihal Temel

    Yazan: Zeynep Kıymacı

    Yöneten: Hazar Sayar

    Proje Sorumluları: Dilge Sezen, Gökçe Tosun

    Mekân Düzenleme: Dillge Sezen, Hazar Sayar

    Oyun süreci boyunca bizimle olan Berat Bebe'ye, ekibin bir araya gelmesine vesile olan ve süreç boyunca desteğini esirgemeyen Yeşim Özsoy'a, ayrıca Yaşam Planlama ve Boysan'ın Evi ekibine teşekkür ederiz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü