Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sıradan Karşılaşmalar

    12 Şubat Pazar - 18 Şubat 2023 Cumartesi
    80 dakika
    • Tiyatro

    Sıradan Karşılaşmalar

    Süre: 80 Dk. - Tek Perde
    Yaş Sınırı: 12+

    Oyun, hayatın tüm sıradanlıkları içinde yalnız kalmış iki kişinin yaşamlarını kendi kontrollerine alma devinimi halindeyken karşılaşmasıyla, ortak bir hikaye oluşturma çabasını anlatırken, birbirlerine hayranlıkla örülen bir aşk ile bir araya gelen bu iki kişinin, yarattığı ortak hikayede yaşam, sahne ve sinemanın anlatım olanakları iç içe geçer ve karakterlerden birinin yarım bıraktığı hikayeyi diğeri tamamlar. Bu hikaye tamamlandığında ikisi de bir şekilde artık sıradanlıklar içindeki kişiliklerinden uzaklaşırlar. İkisi için de bir şekilde kaçış noktası olan bir şehirde, karşılaşan bu iki kişiyi birleştiren şey sinema ve ortak bir hikaye oluşturma çabasıdır çünkü hikaye anlatmak yaşamdaki sıradanlıklardan sıyrılmak için insanın elindeki en büyük kozdur. Bu hikaye oluşurken, yaşamın nerede gerçeklikten perdeye, nerede perdeden sahneye geçtiğini anlamayız, hikaye anlatımında yaşamın, sinemanın ve sahnenin ortak araçları kullanılır. 

    Yazan/Yöneten/Tasarlayan: Yusuf Onur Aydın
    Oyuncular: Elif Arman, Onur Gürçay
    Yönetmen Yrd.: Betül Sarıkavak
    Işık Tas/Uyg: Polat Niloğlu
    Ses/Müzik Tas: Tansu Çuhacı
    Videographer: Said Demir
    Oyun Fotoğrafları: Orçun Kaya
    Prova Fofoğrafları: Klaus W. Eisenlohr
    Afiş Fotoğraf: Edze Ali
    Grup / Tiyatro Adı: Tiyatro Watt

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Boa Sahne
    İzmir - Mozart PSM

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sıradan Karşılaşmalar Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluSıradan Karşılaşmalar İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresKadıköy Boa Sahne
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İzmirSıradan Karşılaşmalar İzmir Biletleri

    AdresMozart PSM
    110,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresMozart PSM
    110,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü