Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sırça Hayvan Koleksiyonu

    125 dakika
    • Dram

    Sırça Hayvan Koleksiyonu 

    Yaş Sınırı: 13+

    Tennessee Williams'ın 30'lardan günümüze anlamını hiç yitirmeden ulaşan dev başyapıtı Sırça Hayvan Koleksiyonu, yepyeni rejisiyle Tiyatro Peron'da... Amanda, güneyde, görece rahat bir hayat içinde büyümüş, genç kızlığında pek çok genç erkeğin ilgisiyle çevrelenmiş olmasına rağmen maceracı bir telefon memuruyla evlenmiş ve daha sonra adamın onları terk etmesi sonucunda iki çocuğunu tek başına büyütmek zorunda kalmıştır. Şimdi amacı, yetişkin çağlarına erişmiş çocukları için kabul edilebilir, güvenli hayatlar kurmaktır. Edebiyat meraklısı ve tıpkı babası gibi maceracı bir ruha sahip olan Tom ve bir ayağı hafifçe aksayan, dünyadan elini eteğini çekmiş yaşayan çocuksu Laura, Amanda’nın öngördüğü hayat şablonlarına ters düşmektedir. 

    Ant Aksan
    Yönetmen

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü