Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şirin Baba Rüya Aleminde

    İzmir - Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu Kazımdirik, 155. Sk. 4 B, 35100 Bornova/İzmir 16 Ağustos 2022 Salı
    • Çocuk Oyunu

    Şirin Baba Rüya Aleminde

    Yaş Sınırı : 12 yaşa kadar uygundur.

    Şirinler köyündeki çocukların evlerine kapanıp teknoloji bağımlısı olmasından dert yanan Şirin Baba, rüyasına giren kahramanlarımız Elsa, Barbie, Heidi ve Örümcek Adam ile özlediği çocuk oyunlarını oynar. Peki kahramanlarımız acaba bu oyunları biliyorlar mı? Onların bildiği oyunları Şirin Baba beğenecek mi? Peki tüm bunların bir rüya olduğunu anlayan Şirin Baba ne yapacak?

     Çocuklarımızın telefon, tablet gibi internet ve teknoloji bağımlılığını konu edinen, mesajlarıyla eğitici, müzik ve danslarıyla sadece çocuklarımızın değil hepimizin eğleneceği müthiş bir tiyatro şenliği "ŞİRİN BABA RÜYA ALEMİNDE" tiyatro seven tüm çocuklarımız ve yetişkinlerimizle sahnelerde buluşuyor.
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü