Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şirinler: Mavi Büyü Ayı (2. Seri)

    • Tiyatro

    Şirinler: Mavi Büyü Ayı (2. Seri)

    Oyunumuz tamamen sürükleyici görsel ve ses efektleri ile seyircisini sonuna kadar büyülüyor. Sizde büyüleyici sıra dışı bir deneyime hazır mısınız?

    Uzak diyarlarda küçük mavi şirin dostlarımızın yaşadığı bu köyde eğlence ve macera hiç eksilmezmiş. Şirine bir şirin arkadaşı ile küsmüş ve ormana dolaşmaya gitmiş, Şirine'nin sesini duyan kötü büyücü Gargamel, Şirine'yi yakalamış. Bunu fark eden diğer Şirinler, Şirine'yi kurtarmak için uzun soluklu bir maceraya atılmışlar. Bakalım Şirine'yi kuratarabilecekler mi?

    ***Oyunumuz interaktif bir oyundur. Çocukların katılımı ile ilerleyen bir hikayeye sahiptir.

    ***Kişi sayısı kadar bilet alınması gerekmektedir. Kucakta çocuk oturması, arka tarafta yer alan seyirciye engel olacağından ötürü, kucakta çocuk oturması yasaktır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü