Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şirinler Müzikali

    12 Şubat Pazar - 19 Şubat 2023 Pazar
    • Çocuk Oyunu

    Şirinler Müzikali

    Yaş Sınırı: 3+

    Şirin baba ve şirinler köylerinde büyük bir hazırlık içindedir. Şirinler günü yaklaşmaktadır ve tüm şirinler  bu güzel gün için sabırsızlanmaktadır. Diğer tarafta kötü kalpli gargamel ve kedisi azman ise şirinleri yakalamak için yeni büyüler denemektedir. Gargamel bu sefer şirinlere çok yaklaşmıştır. Bakalım şirin baba bu seferde kötü kalpli gargamel den şirinlerini korumayı başarabilecek mi?

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Devlet Tiyatroları Küçük Tiyatro Sahnesi
    Bursa - Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Şirinler Müzikali Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraŞirinler Müzikali Ankara Biletleri

    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    BursaŞirinler Müzikali Bursa Biletleri

    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü