Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şirinler 2 : Şirin Baba Nerde?

    Cumhuriyet, Dinçel Sk. No:5, 26170 Tepebaşı/Eskişehir 24 Şubat Cuma - 24 Şubat 2023 Cuma
    • Çocuk Oyunu

    Şirinler 2 : Şirin Baba Nerde?

    Yaş Sınırı : 2+

    ŞİRİNLER ESKİŞEHİRDE!

    Ama bu kez 2.siyle sizleri karşılıyor.
    Burası daha önce mutsuzluğun hiç ayak basmadığı, mavi hissetmenin bile neşe verdiği bir yer...Şirinler köyüne Hoşgeldiniz...Şirinler bir parti hazırlığındalar ancak ortalıkta olmayan birileri var; acaba Şirin Baba Nerede?

    Şirinlerin yeni bir macera peşinde olduğu, müzikli interaktif çocuk oyunu.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, engeç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Şirinler 2 : Şirin Baba Nerde? Biletleri ve Fiyatları

    EskişehirŞirinler 2 : Şirin Baba Nerde? Eskişehir Biletleri

    45,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    45,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü