Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Soygundan Kız Kaçırma

    150 dakika
    • Tiyatro

    Soygundan Kız Kaçırma

    Yaş Sınırı: 12+

    Kıraathane sahibi bir babanın ve duygu geçişleri yaşayan bir annenin kızı olan Dilara Türkiye’ye fotoğraf çekmeye gelen Benjamin ile tanışır ve bir birlerine aşık olurlar.
       Baskıcı ailesi tarafından her yaptığına bir bahane bulunan Dilara,Benjamin ile kaçmaya karar verir.Her şeyi ayarlayan Dilara,o gece eve girecek hırsızları hesaba katmaz.Benjamin ve hırsızların kovalamacasına Dilara da katılır.Anne Hayriye olaya müdahale etmeye çalışsa da kocası İsmet’in gelmesiyle evde bir telaş ve heyecan başlar.Hırsızlığa gelen ikili evin babası İsmet’in sarhoş olmasını fırsat bilerek kızları Dilara’yı Benjamin’e isterler.Oyunun finalinde her şeyi anlayan İsmet bunu gururuna yediremez ve intihar eder.
        Uyuya kalan yazar İsmet’in bir rüyasıdır bu.Yazdığı oyunları romanları içselleştiren bir yazar İsmet,bir süre sonra hayatındaki insanlara rol vermiştir.Karısı Hayriye bundan rahatsızlığını dile getirse de o yazmaya ve hayatına giren herkese rol vermeye devam edecektir…

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü