Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Söz Kadının Doğaçlama

    • Tiyatro

    Söz Kadının Doğaçlama 

    Tamamı kadın oyunculardan oluşan Türkiye'nin ilk doğaçlama tiyatro topluluğu olarak misyonumuz; sıklıkla duyduğumuz "Kadınlar da yapar." cümlesindeki “da"'yı atmak. Çünkü biliyoruz ki "Kadınlar yapar!"
    Sanatla, tutkuyla, özveriyle sesimizi duyurmaya çalışırken ilham aldığımız tüm kadınlara; selam olsun!

    NOT: Oyun geliri Türk Eğitim Vakfı Kendine Yeten, Geleceğe Yetişen Kızlar Burs Fonu'na bağışlanacaktır.
     

    Sanat Yönetmeni Ve Eğitmen: Ezgi Şener

    Ekip:

    Ayşe Usluca

    Buse Kaya

    Eda Düzyurt

    Elif Çorumlu

    Evren Güngör

    Ezgi Şener

    Gamze Vardar

    Güneş Kuşçu

    Seda Çalışkanoğlu

    Selin Akçal

    Sinem Özhan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü