-

Takım Çantası

  • Tiyatro

TAKIM ÇANTASI

istanbulimpro Kalfalık sınıfı öğrencileri ile aynı sahnede.Sahnemizde yürütülmekte olan atölye derslerinin önemli bir kısmını oluşturan Kalfalar&istanbulimpro ortak oyunlarının bir yenisi…Yeni ustalar sahnede…
Doğaçlama oyunların teatral ihtimalleri, centilmen müsabakanın güzelliğiyle harmanlandığında her gösteride çantamızdan birtakım hikayeler havalanıyor.  Hikayelere kanatlarını veren oyuncular değişen kadrolarla sahneye çıkıyor ve seyirciden gönüllülerin koçluğunda gösteriyi gerçekleştiriyorlar.
Takım Çantası doğaçlama gösterisi doğaçlama skeçlerin yanında doğaçlama şarkıların da seyirci yönelimleriyle doğaçlama oluşturulduğu müzikal sürprizler de barındırıyor.
Takım Çantası, oyun ve seyir yeri arasında olduğu sanılan duvarın üzerinde oyunlarını oynarken seyircisinden aldığı fikirleri canlandırmak için sahneye çıkıyor.  Eğer Takım Çantası oyununa tanık oluyorsanız sadece seyirci kalamazsınız.
Oyuncular oynuyor, takım koçları yarışıyor
Dörder kişilik üç takım, üç seyircinin koçluğunda performanslarını gerçekleştiriyor.  Takımların doğaçlamalarla gerçekleştirdiği oyunlara seyirciler puan verirken takım koçları yarışıyor.  Koçlar oyunlarda oynayacak oyuncuları belirlemenin yanında kimi zaman sahnede de yer alarak takımlarıyla birlikte doğaçlıyorlar.
Takım Çantası gösterisi sahnede oyuncuların ortak yaratım imkanlarını ve seyirciyle etkileşim fırsatlarını araştırmak üzere ekip olarak çıkılan yolun ilk ürünü.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü