Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    9.ULS.BAL.FEST. TARTUFFE

    • Tiyatro

    9.ULS.BAL.FEST. TARTUFFE(ROMANYA)

    ROMANYA/QUEEN MARİE  TİYATROSU

    Büyük Oyunu 13+
    1 Perde - 2 Saat

    Yazan Molière
    Yöneten Vlad Trifaş

    OYUNUN KONUSU

    “Canavarlar ancak biz onları yaratırsak var olur!” Bir canavar hayatta kalmak için etrafındakilerin saflığı ve umutsuzluğuyla beslenir. Tartuffe, amaçlarına ulaşmak için her rolü ustaca oynayabilen bir sahtekardır. Varlıklı Orgon, dengeli bir adam gibi görünse de sahtekarın kurduğu tuzağa düşer, sergilenen sahte dindarlığa kendini kaptırır ve bu onda saplantı haline gelir. Bilinmesi gereken, canavarları nasıl ortaya çıkaracağımız ve kendimizi bu kötü adamlardan nasıl koruyacağımızdır. Tartuffe, yazıldığı zamanki kadar güncel kalan bir karakter komedisidir.

    Detaylı Bilgi için Tıklayınız

    OYUNCULAR

    Corina Cernea
    Richard Balint
    Angela Tanko
    Ciprian Ciuciu
    Mihaela Gherdan
    Alin Stanciu
    Pavel Sîrghi
    Răzvan Vicoveanu
    Lucia Rogoz
    Sebastian Lupu
    Andrian Locovei

    Dekor & Kostüm Tasarımı Oana Cernea
    Işık Tasarımı Bogdan Gheorghiu
    Beste & Müzik Vlad Trifaş

    • ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan   IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com   adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis   biletler için geçerlidir.

    Sağlığınız İçin

    • T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.
    • İzleyiciler etkinliklere Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden bilgilerini göstererek giriş yapabilirler. Tüm kontroller etkinlik girişlerinde HES uygulaması üzerinden yapılacaktır. HES kodunun gerekli bilgileri gösterebilmesi için izleyicilerin HES mobil uygulamasının güncel sürümünü indirerek “HES Kod Ayarları” bölümünde bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarını görüntülenmesine izin vermeleri gerekmektedir. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur.
    • Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar alanın dışına alınacaktır.
    • İzleyicilere, girişte temassız ateş ölçümü uygulanacak, 37,5 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde seyirci mekânlara alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü