-

Taş Devri - Sömestr Kampanyası

Ankara - Ankara Yeni Sahne Kızılay, Menekşe-1 Sk. 8/A, 06420 Çankaya/Ankara 04 Şubat Cuma - 04 Şubat 2022 Cuma
  • Müzikli Çocuk Oyunu

Taş Devri

Taş Devrin'den tanıdığımız Çakmaktaş ve Moloztaş ailesi yeni bir maceraya yelken açıyor.Fred'in yalanlarına Barni'nin de dahil olmasıyla bulaştıkları yalandan nasıl sıyrılacaklar? Gelin bu sorunum cevabını hep birlikte öğrenelim.

 

Oynayanlar
 
Fred: Samet Aydın
 
Wilma: Zeynep Çakıcı
 
Barni: Furkan Koçak
 
Beti: Zeynep Soykaplan
 
Yazan: Furkan Koçak-Samet Aydın
 
Ses ve ışık: Bardia Dehghani
 
Yöneten: Furkan Koçak
 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - Ankara Yeni Sahne

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü