Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tatlım & Tatlım

    29 Mayıs Pazar - 05 Haziran 2022 Pazar
    • Tiyatro

    Tatlım & Tatlım

    Bir kadın bir erkek 
    Bir parti 
    Ve Bir ilişkinin komik evrimi 
     

    Yöneten : Fatih Sancaklı
    Oyuncular : Elif Merve Danacı, Ayla Özdoğu , Arda Bayrakçı , Deniz Çilli, Hatice Cavlak, Esin İnce , Melis Saygılı , Şevra Duman, Fatih Sancaklı 
    Sahne Amiri : Melis Çamkeser 
    Reji : Tahir Uzelli , Anıl Özalp 
    Organizasyon : Tiyatro Suretler
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Sakarya - Serdivan Belediyesi Kültür Sanat ve Kongre Merkezi
    Düzce - Düzce KM Celil Yağız Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü