Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    18. Kıbrıs Tiyatro Festivali / Tavşan Tavşanoğlu

    • Kıbrıs Tiyatro Festivali

    18. Kıbrıs Tiyatro Festivali / Tavşan Tavşanoğlu

    Umutsuzluktan kurtulmak için mizahı seçen bir oyun

    105 DK

    İki Perde

    Yaş Sınırı: +14

    “Dört kişinin doyduğu yerde on bir kişi de doyar. Biraz az doyar ama olsun!” 68 Hareketi sonrası Fransa, serbest piyasa ekonomisi ve neoliberal dünya ile tanışırken dar gelirlinin alım gücü ve hakları daraltılmaya devam ediyor. Yönetenler için “her şey yolunda” iken, halk geçim sıkıntısını aşmanın yollarını arıyor.

     

    Yazan : Coline Serreau 

    Çevirmen : Çetin İpekkaya 

    Yöneten : Yücel Erten 

    Sahne ve Giysi Tasarımı : Özlem Karabay  

    Işık Tasarımı : Ruzhdi Aliji

    Dramaturg : Halil Ünsal 

    Oyuncular : Buket Özkat, Ayhan Anıl, Hatice Altan, Okan Kam, Selen Şeşen, Sonay Eren, Sonya Dicle Çetin, Ahmet Ayaz Yılmaz, Yasin Erol, Yiğit Aksütlü, Eda Nur Tuzlacı, Dalya Kilimci, Candaş Yılancı, Müge Kızılbağlı, Cengiz Eşiyok, Dilara Ecem Okudan

    * Oyun başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.
    * Seyirciler araçlarını Mahmutpaşa otoparkına ücretsiz park edebilirler.
    * Tüm festival oyunları Rauf Denktaş Kültür Merkezi'nde sahnelenecektir. (Eski Mısırlızade Sineması - Surlariçi)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü