Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tempo Stand-Up

    90 dakika
    • Stand up

    Tempo Stand-Up

    Yaş: 18 Yaş üstü seyirciler için uygundur.

    TEMPO STAND-UP sizlere;
    Selim Şeker
    Ozan Altınbıçak
    Mehmet Can Şahingeri 
    ve Oğuz Paşaoğlu’nu sunuyor! 

    Oğuz Paşaoğlu fizik öğretmenliğini konular yetişmeyeceği için bırakıp, stand-up’a başlayalı 4 yıl oldu. Gösterisi fizik teoremleri, psikoz ve overthinking ekseninde seyreden Oğuz Paşaoğlu gecenin kapanışını yapıyor olacak!

    Yeni başlayan komedyenlerden birkaç senedir sahnelere çıkan komedyenlere kadar birçok farklı tarzda stand-up izleyebileceğiniz bu gösteri Nilüfer Yüce tarafından sunulmaktadır. 

    Nilüfer stand-up serüvenin 2017’de Amerika’nın Savannah şehrinde başlamış ve pandemiyle memleketine hızlı bir dönüş yapmıştır. Bu dönüşün asıl motivasyonu ilk defa Türkçe stand-up deneme heyecanıdır. Hayata olan dejenere yaklaşımları ve aşk ile ilgili her şeyden bahsettiği sahnesini şimdi de Tiyatro Tempo’ya taşıyor!

    * Etkinliğimiz 18 yaş ve üzeri seyirci kitlesi içindir.

    *Gerektiği takdirde Hes kodu kontrolü yapılacaktır. Lütfen Hes kodunuzu yanınızda bulundurunuz.

    * Stand-up esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.

    *Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü