Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tiyatro Karyola Kundak Ekibi Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

    • Tiyatro

    Tiyatro Karyola Kundak Ekibi Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

    Tiyatro Karyola Kundak Ekibi Doğaçlama Tiyatro Gösterisi
    Tiyatro Karyola yapımı olan “Kundak Atölye” bu yıl da doğaçlama eğitimlerine ve gösterilerine devam ediyor.
    “Gülmenin en konforlu hali” mottosu ile yola çıkan Tiyatro Karyola, altı yıldır bünyesinde oluşturduğu ekipleri ile bilinen kısa format doğaçlama oyunlarının yanı sıra kendilerine ait özel doğaçlama oyunlarıyla da her ay düzenli olarak seyircilerinin karşısına çıkıyor.
    Komedisi yüksek gösterimizde ‘Kundak Atölye’ sorularını soracak, izleyiciler cevaplayacak, cevaplar üzerinden hemen o anda keyifli ve eğlenceli seyirlik doğaçlama skeçler başlayacak.
    Kahkaha Terapisi’nde görüşmek üzere..

    Oyuncular: Burcu Şenocak, Ceyda Erzaim, Orhan Çelebi, Baran Sarı, Burak Kızıleniş
    Yönetmen: Seyirciler & Ömer Varol Martı

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü